הדרכה מיוחדת למנהלים ומהנדסים במפעלים

"לאסוף כסף מהרצפה"

איך לחסוך עשרות אלפי ש"ח בשנה מתקציב האנרגיה של המפעל

 

קבל גישה מיידית ובחינם לסרטון הדרכה שיגלה לך איך לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה מתקציב האנרגיה בהשקעה מינימלית ובתוצאות מיידיות תוך שמירה על איכות הסביבה ובלי לפגוע בתפוקת הייצור.

 

כיום, כאשר מתח הרווחים בתעשיה הוא מאד קטן וצריך תמיד לשמור על איזון כלכלי, כל חיסכון בהוצאות הקבועות במפעל הוא משמעותי ויכול לסייע רבות לשמירה על רווחיות המפעל. כדי להפיק את ההדרכה הזו, ראיינתי מנהל אנרגיה בעל נסיון של 9 שנים בתעשיה במפעלים שעלויות האנרגיה שלהם הסתכמו בלמעלה מ2 מליון ש"ח בשנה. בתהליך נכון של ניהול אנרגיה הוא חסך מעל 30% מעלויות האנרגיה מה שהביא לשיפור משמעותי ברווחיות המפעלים בהם עבד.

לאחר מסע שכנועים ארוך הוא הסכים לשתף את לקוחות "לתכן עולם" בידע החשוב הזה ובסדרת פגישות באורך מצטבר של יותר מ-10 שעות, "חלבתי" ממנו את כל הידע שדרוש כדי להניע תהליך של התייעלות אנרגטית במפעל ולהגיע לתוצאות דומות בזמן קצר ובהשקעה מינימלית. את הידע הבאתי בשני סרטונים באורך כולל של פחות מ-20 דקות.

בהדרכה תגלה, בין היתר:

  • כמה כסף ניתן לחסוך במפעל שלך ומהי ההשקעה הראשונית הנדרשת.
  • מהם 2 השלבים בניהול אנרגיה ומה המשמעות של יישום כל אחד מהם במפעל שלך.
  • מהם 2 הגורמים העיקריים שניהול שלהם יביא לחסכון באנרגיה ואיך לנצל אותם כדי ליצור את החסכון הזה.
  • דוגמאות לשיפורים ושינויים שקיימים במפעל שלך. איך תחסוך בהם ומה המשמעות הכספית של כל שיפור.
  • 2 דוגמאות מיוחדות לחסכון מיידי בהשקעה אפסית, רלוונטיות לכל המפעל ושתוכל להטמיע אותן כבר מחר ולהנות מחסכון משמעותי כבר בחשבון החשמל הקרוב…
לצפיה מיידית וללא תשלום בסרטון הראשון יש ללחוץ על הקישור כאן.